Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Rimavská Sobota, Poltár a okolie

Reality Rožňava - všetky nehnuteľnosti v ponuke realitnej kancelárie Reality Exkluzív v Rožňave

 

K rozsiahlej sieti realitnej spoločnosti Reality Exkluzív patrí aj pobočka v Rožňave, ktorá dopĺňa jej široké zastúpenie v rôznych slovenských regiónoch. Starostlivosť o klienta na najvyššej úrovni tak môžete využiť pri predávaní a prenajímaní bytov, domov či rekreačných objektov po celom okrese vrátane mesta ako centra daného regiónu.   

 

Rožňava je nepochybne jedným z najzaujímavejších miest južného Slovenska. Historické korene, príjemné prostredie a rastúca životná úroveň sú zárukou pribúdania počtu obyvateľov. S tým samozrejme súvisí aj vysoký dopyt po bývaní, na základe čoho musia investori plniť nároky ľudí a stavať im nové objekty, ktoré budú vyhovovať aj tým najnáročnejším kritériám  obyvateľov hľadajúcich bývanie práve v Rožňave.

 

Vzhľadom na príchod nových obyvateľov z okolitých obcí sa začali čoraz častejšie osídľovať najznámejšie časti mesta. Za posledné roky pribudli desiatky nových bytov najmä na sídlisku Juh, kde sú skvelé podmienky na voľnočasové aktivity. Dobrá dostupnosť do centra je hlavný atribút sídliska Mladosť a záujem je aj o bývanie v zrekonštruovaných bytoch v centre mesta, ktoré láka historickým námestím a dobrou občianskou vybavenosťou. Rýchlo sa predávajú aj pozemky v tichých okolitých lokalitách ako Jovice či Kružná, kde si obyvatelia stavajú domy.

 

Reality Exkluzív ponúka v každom regióne pôsobnosti kompletné realitné služby. Predaj a prenájom nehnuteľností, vyhľadávanie voľných objektov, pomoc s vybavením hypotéky, riešenie administratívnej agendy aj právny servis je samozrejmou súčasťou našej práce. Cieľom našej činnosti je spolupráca s klientmi, vďaka čomu dokážeme spoločne rozvíjať realitný trh.