Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Rimavská Sobota, Poltár a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 127 nehnuteľností.

Rodinné domy na predaj Nové Zámky

V našej ponuke nájdete výber rodinných domov, chalúp na predaj v okrese Nové Zámky, v lokalite v ktorej pôsobíme.. Ak nie je v ponuke vhodný dom, napíšte, zavolajte svoju požiadavku – nájdeme ho pre Vás! Informujte o tom nášho makléra a o všetkých nových ponukách sa dozviete vždy prvý!

Predávate dom? Oboznámte o tom nášho makléra. V našej databáze sú záujemci o kúpu , ktorí získajú informáciu aj o Vašej nehnuteľnosti!

Predaj rodinný dom Štúrovo

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom v Štúrove. Tehlový rodinný dom je v pôvodnom stave, dispozične pozostáva- vstupná chodba, kúpeľňa s wc, 3 x izba, kuchyňa, špajza, letná kuchyňa, komora, garáž 37m2 s pivnicou, dielňa.  Úžitková plocha je 120m2, pozemku 753m2. Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS, vykurovanie je riešené plynom k dispozícii je aj kotol na tuhé palivo. Na pozemku je elektrina, voda, kanalizácia, plyn. Výhodou tejto nehnuteľnosti je jej lokalita. Dom je neobývaný určený na kompletnú rekonštrukciu, vhodný aj na podnikateľské účely.   MOŽNÁ VÝMENA ZA 2 IZBOVÝ BYT V ŠTÚROVE + DOPLATOK! Cena 90 000,- € Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja rodinného domu zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297.... ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie. 
ID : 40013
120 m2
750 €/m2
90 000 €
Zobraziť viac