Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Rimavská Sobota, Poltár a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 98 nehnuteľností.

Rodinné domy na predaj Nové Zámky

V našej ponuke nájdete výber rodinných domov, chalúp na predaj v okrese Nové Zámky, v lokalite v ktorej pôsobíme.. Ak nie je v ponuke vhodný dom, napíšte, zavolajte svoju požiadavku – nájdeme ho pre Vás! Informujte o tom nášho makléra a o všetkých nových ponukách sa dozviete vždy prvý!

Predávate dom? Oboznámte o tom nášho makléra. V našej databáze sú záujemci o kúpu , ktorí získajú informáciu aj o Vašej nehnuteľnosti!

Rodinný dom ŠTÚROVO

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom v meste Štúrovo. Jedná sa o samostatne stojaci murovaný prízemný rodinný dom s čiastočným podpivničením a zabudovaným podkrovím. Pozostáva - podzemné podlažie - súčasťou je jedna pivničná miestnosť, nadzemné podlažie - vstupná chodba, kuchyňa s jedálňou, spálňa so šatníkom s kúpeľňou s wc, obývacia izba, pracovňa,oddelená toaleta pre hostí, technická miestnosť. Do priestorov obytného podkrovia vedú schody z tvrdého dreva s osvetlením. Podkrovie pozostáva z galérie, 3x izba, kúpeľňa s toaletou. Úžitková plocha domu je cca. 300m2, pozemku 665m2. Vykurovanie aj ohrev teplej vody domu zabezpečuje kotol na zemný plyn. Doplnkový zdroj vykurovania v obývacej izbe je murovaný krb. Súčasťou domu je dvoj garáž a zastrešená terasa. Rodinný dom je zabezpečený kamerovým systémom, videotelefón,alarm, centrálny vysávač, na streche sú osadené solárne panely. So systém inteligentnej elektroinštalácie je možnosť riadenia chodu vykurovania, ovládania osvetlenia,roliet a iných spotrebičov aj na diaľku cez mobilný telefón alebo internet.Novostavba je oplotená, súčasťou oplotenia je dvojkrídlová brána s automatickým otváraním na elektrický pohon. Rodinný dom ponúka pre budúceho majiteľa maximálny komfort bývania v centre mesta.  Cena 290 000 € Energetický certifikát nebol vystavený. Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja rodinného domu zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297.... ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40208
300 m2
967 €/m2
290 000 €
Zobraziť viac

Rodinný dom v obci Bíňa

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom v obci Bíňa. Jedná sa o rodinný dom v pôvodnom stave. Pozostáva - vstupná chodba, kuchyňa, 4x izba, kúpeľňa. K domu patrí letná kuchynka, hospodárska časť, záhrada vo výmere 831m2. Plocha úžitková 70m2, pozemku 1532m2. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, studňa, žumpa. Cena 32 000 € Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja rodinného domu zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297.... ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie. Energetický certifikát nebol vystavený.
ID : 40149
70 m2
457 €/m2
32 000 €
Zobraziť viac