Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Rimavská Sobota, Poltár a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 57 nehnuteľností.

1-izbový byt na predaj a na prenájom

Ak hľadáte 1-izbový byt na predaj alebo na prenájom, ste na správnom mieste. Pozrite si našu ponuku nehnuteľností nižšie. Výhody 1-izbového bytu sú zjavné - malá metráž robí tento typ bytov dostupný pre jednotlivcov a pre začínajúce rodiny aj keď príjmy nie sú vysoké. Toto platí obvlášť v časoch dostupných hypoték od bánk alebo úverov od stavebných sporiteľní. 1-izbové byty sú veľmi dobrá investícia nakoľko sa výborne neskôr predávajú, dopyt je stále veľký, a ich prenájom je tiež jednoduchší ako v prípade väčších a drahších bytov.

1 izbový byt v meste Lučenec, L.Svobodu...

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, v meste Lučenec, Arm. generála L. Svobodu. 1 izbový byt je na výbornom 2. poschodí z 8. v zateplenom panelovom dome s výťahom. Rekonštrukcia bytu bola spravená v roku 2015: - murované jadro, nová sanita, v rámci rekonštrukcie jadra nová medená inštalácia, ističe, stierky,  - plastové okná, nové interiérové dvere, bezpečnostné dvere, - v chodbe a kuchyni je dlažba, v izbe plávajúca podlaha... Rozloha bytu je cca 36m2. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Cena 52 000 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40652
36 m2
1 444 €/m2
52 000 €
Zobraziť viac