Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Rimavská Sobota, Poltár a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 99 nehnuteľností.

Celá ponuka

Reality Exkluzív - nová ponuka nehnuteľností. V našej ponuke si rýchlo a prehľadne môžete vybrať vo vyhľadávaní podľa Vašich požiadaviek, typu, ceny aj lokality. Ponúkame Vám predaj - kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom našich realitných maklérov.

Rodinný dom na predaj v obci Panické Dravce

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Panické Dravce s pozemkom o rozlohe 2746 m2. Sú to 2 rodinné domy spojené 1 stenou, v záhrade je stodola, pri dome dreváreň, prístrešok, garáž... Konštrukcia objektu je zmiešaná - tehla, kameň, váľok... Strecha je sedlová, krytina  - škridla.  1 dom pozostáva z 4 izieb, veľkej kuchyne, predsiene, kúpeľne, špajze a je čiastočne podpivničený. Vykurovanie ústredné s plynovým kotlom. 2 dom pozostáva z 2 izieb, kuchyne, kúpeľne, špajze a skladového priestoru, vykurovanie lokálne. Oba domy potrebujú rekonštrukciu, viac osobne, energetický certifikát nebol vystavený... Inžinierske siete: elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia, studňa /darling/. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka. Cena 38 000 €, kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40215
180 m2
211 €/m2
38 000 €
Zobraziť viac

Na predaj 2 izbový byt, Lučenec

Na predaj 2 izbový byt v meste Lučenec, v tichej časti sídliska Rúbanisko I. 2 izbový byt je po kompletnej rekonštrukcii, s murovaným šatníkom, v zateplenom panelovom bytovom dome. Rekonštrukcia bytu bola zrealizovaná postupne od roku 2017 - do 2019. Po výmene: el. inštalácia, rozvody, stierky, /vrátane plafónov/, plastové okná, bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere, drevené zárubne, ... V kuchyni je zachovalá linka, el. sporák... Kúpeľňa je murovaná /ypor/, sprchovací kút, umývadlo, vývod na práčku, WC... Veľkou prednosťou je priestranný šatník - viď foto... Rozloha 55m2, latková pivnica cca 3.5m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 4. Podlaha: plávajúca, kúpeľňa - dlažba. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad v tichom a slušnom prostredí, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 49 000 €, môj kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40214
55 m2
891 €/m2
49 000 €
Zobraziť viac

3 izbový byt v Lučenci na predaj, Vajanského...

Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 izbový byt v meste Lučenec, ul. Vajanského, v zateplenom panelovom dome s výťahom. Energetická trieda B. Rekonštrukcia bytu bola zrealizovaná v r. 2014. Po výmene plastové okná, podlahy - 3 izby plávajúca, v chodbe, kuchyni a kúpeľni dlažba. V kuchyni je nová rohová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi: teplovzdušná el. rúra, plynová varná doska, digestor, umývačka riadu, granitový drez. V chodbe je vstavaná šatníková skriňa. Rozloha bytu je 73m2, laťková pivnica cca 2,5m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 8 s výťahom. Steny: omietky. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, oddelené WC. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia. Výhody: ihneď k dispozícii,  slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 51 900 €, pri rýchlom jednaní dohoda, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40213
73 m2
711 €/m2
51 900 €
Zobraziť viac

2 izbový byt na predaj, Lučenec, centrum s balkónom

Ponúkame Vám na predaj zariadený 2 izbový byt v meste Lučenec, v blízkosti centra. Je to tehlový 2 izbový mezonetový byt s balkónom, kompletne zariadený /viď foto/... Rekonštrukcia: nové vstupné plastové dvere, dlažba v chodbe a kuchyni.  Dispozícia: obývačka je spojená s kuchyňou, na poschodí je zariadená spálňa. Rozloha bytu je 43,5m2. Nachádza sa na 2. poschodí. Podlaha: obývačka a spálňa plávajúca... Steny: omietky. Okná: drevené - eurookná. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, umývadlo, práčka, rebrový radiátor. Vybavenie kuchyne: zachovalá kuchynská linka, novší plynový sporák a digestor. Stav tehlového objektu: pôvodný zachovalý stav - energetický certifikát nebol vystavený. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia. Výhody: slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 31 990 € kontakt: 0905382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40212
44 m2
735 €/m2
31 990 €
Zobraziť viac

3 izbový byt na predaj, Lučenec - Adyho ulica

3 izbový byt na predaj v meste  Lučenec, vyhľadávaná lokalita - Adyho ulica. Je to väčší 3 izbový byt prevažne v pôvodnom stave o rozlohe 71,6m2, latková pivnica cca 2,5m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 8 s výťahom. V byte je nová kuchynská linka /september/, nová dlažba v kuchyni, chodbe... Okná: drevené (pôvodné), v kuchyni nové plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, umývadlo, vývod na práčku, oddelené WC. Stav panelového objektu: pôvodný stav bez energetického certifikátu. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia. Výhody: slušná vyhľadávaná lokalita, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 57 990 €, viac na čísle: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40211
72 m2
810 €/m2
57 990 €
Zobraziť viac

Na predaj 3 izbový byt v Lučenci s balkónom

Na predaj 3 izbový byt v meste Lučenec, na sídlisku Rúbanisko I. 3 izbový byt je po novej, kompletnej rekonštrukcii /dokončenej v tomto roku/, s balkónom, v zateplenom panelovom bytovom dome. Viac o rekonštrukcii: jadro murované ypor, nová sanita, rohová vaňa, umývadlo , vývod na práčku, WC je v samostatnej miestnosti. Po výmene rozvody vody, el. inštalácia, ističe, zásuvky, vypínače, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, radiátory, znížený strop, bodové osvetlenie.... V izbách je plávajúca podlaha, v chodbe, kuchyni a kúpeľni je dlažba. Rozloha bytu je 63,3m2, laťková pivnica cca 2,5m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 4. Okná: plastové. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: úsporný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom, energetický certifikát - C. Cena 58 990 €, viac na čísle: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40210
63 m2
932 €/m2
58 990 €
Zobraziť viac

3 izbový byt na predaj v meste Lučenec

3 izbový byt na predaj v meste Lučenec, na sídlisku Rúbanisko I. Slnečný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou, výťahom je v zrekonštruovanom zateplenom panelovom bytovom dome s dostatkom parkovacích miest. Po rekonštrukcii: vymenené plastové okná, nové radiátory... Jadro je pôvodné, ale obložené keramickým obkladom, v kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo so skrinkou, vývod na práčku. WC je v samostatnej miestnosti. V 3 izbách sú parkety, ostatné pvc. Rozloha bytu je 61m2, laťková pivnica cca 2,5m2. Nachádza sa na 5. poschodí z 9 s výťahom. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: staršia kuchynská linka, plynový sporák a digestor. Kúrenie: centrálne. Výhody: úsporný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom, energetický certifikát - C. Cena 45 990 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40209
61 m2
754 €/m2
45 990 €
Zobraziť viac

Rodinný dom ŠTÚROVO

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom v meste Štúrovo. Jedná sa o samostatne stojaci murovaný prízemný rodinný dom s čiastočným podpivničením a zabudovaným podkrovím. Pozostáva - podzemné podlažie - súčasťou je jedna pivničná miestnosť, nadzemné podlažie - vstupná chodba, kuchyňa s jedálňou, spálňa so šatníkom s kúpeľňou s wc, obývacia izba, pracovňa,oddelená toaleta pre hostí, technická miestnosť. Do priestorov obytného podkrovia vedú schody z tvrdého dreva s osvetlením. Podkrovie pozostáva z galérie, 3x izba, kúpeľňa s toaletou. Úžitková plocha domu je cca. 300m2, pozemku 665m2. Vykurovanie aj ohrev teplej vody domu zabezpečuje kotol na zemný plyn. Doplnkový zdroj vykurovania v obývacej izbe je murovaný krb. Súčasťou domu je dvoj garáž a zastrešená terasa. Rodinný dom je zabezpečený kamerovým systémom, videotelefón,alarm, centrálny vysávač, na streche sú osadené solárne panely. So systém inteligentnej elektroinštalácie je možnosť riadenia chodu vykurovania, ovládania osvetlenia,roliet a iných spotrebičov aj na diaľku cez mobilný telefón alebo internet.Novostavba je oplotená, súčasťou oplotenia je dvojkrídlová brána s automatickým otváraním na elektrický pohon. Rodinný dom ponúka pre budúceho majiteľa maximálny komfort bývania v centre mesta.  Cena 290 000 € Energetický certifikát nebol vystavený. Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja rodinného domu zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297.... ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40208
300 m2
967 €/m2
290 000 €
Zobraziť viac

Na predaj 3 izbový byt v meste Lučenec, s balkónom...

Ponúkame Vám na predaj zariadený 3 izbový byt v meste Lučenec, v blízkosti centra mesta. 3 izbový tehlový byt s balkónom je po kompletnej rekonštrukcii v zrekonštruovanom, zateplenom bytovom dome s murovanou pivnicou. Rekonštrukcia bytu bola prevedená v r. 2012. Jadro je murované - vymenená sanita, sprchovací kút, umývadlo so skrinkou, zrkadlom, ventilátor, okno, vývod na práčku. WC je v samostatnej miestnosti. Vymenené sú aj rozvody vody, kanalizácia, el. inštalácia /jadro, časť kuchyne/, plastové okná, interiérové dvere... V kuchyni je rohová linka, spotrebiče: el. rúra s sklo-keramickou varnou doskou, digestor, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, kuchynský stôl a 4 stoličky. Podlahy: 3 izby lakované parkety, chodba, kúpeľňa dlažba, v kuchyni je nové pvc. V cene bytu je kompletné zariadenie vrátane spotrebičov - viď foto, podrobnejšie pri obhliadke...  Rozloha bytu je 68m2, murovaná pivnica cca 2,5m2. Nachádza sa na 4. poschodí. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet. Zabezpečenie alarmom. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché vyhľadávané prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom, energetická trieda bytového domu - C. Cena 68 990 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40206
68 m2
1 015 €/m2
68 990 €
Zobraziť viac

Na predaj rodinný dom Málinec

Ponúkame Vám na predaj dom  na krásnej a tichej polosamote  s potokom, s výhľadom na okolité kopce v obci Málinec. Dom je v pôvodnom stave a pozostáva z dvoch  veľkých izieb a kuchyne. Súčastou domu je velký slnečný  pozemok a záhrada s ovocnými stromami. Vedľa domu sa nachádza hospodárska budova a za ňou záhrada. Domček sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, v blízkosti ktorej sa nachádzajú lyžiarske vleky, v letnom období je lokalita vhodná na turistiku, cykloturistiku a hubárčenie. Objekt je vhodný nielen na trvalé bývanie , ale aj na rekreačné účely ako chalupa. Pozemok je o rozlohe 1622 m2, plus ešte podiely na prístupovej ceste a potoku. Kúrenie plyn - gamatky, verejný vodovod... Cena 24 000 €, pri hotovostnej platbe zľava, viac informácií vám poskytnem na čísle: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40205
58 m2
412 €/m2
24 000 €
Zobraziť viac

Na predaj budova, Lučenec, vhodná na obchodné účely...

Na predaj montovanú budovu v meste Lučenec, ul. Erenburgova v blízkosti vlakovej stanice... Budova je vhodná na obchodné účely, v minulosti bola využívaná ako pohostinstvo, kaviareň... Rozloha je 50m2. Podlaha: dlažba. Okná: drevené (pôvodné). Budova pozostáva s 1 väčšej miestnosti /cca 30 m2/, skladového priestoru, plus soc zariadenie pre klientov a samostatne pre personál. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: montovaná, bez betónového základu. Asfaltová prístupová cesta. Inžinierske siete: vodovod,  kanalizácia, elektrická prípojka /momentálne odpojené hodiny/ Cena 12 000 €, viac informácii osobne: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv)... Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40204
50 m2
240 €/m2
12 000 €
Zobraziť viac

Na predaj prevádzkova budova Pohronský Ruskov

Ponúkam Vám na predaj prevádzkovú budovu v obci Pohronský Ruskov. Predmetom predaja je nehnuteľnosť v osobnom vlastníctve zapísaná na liste vlastníctva ako prevádzková budova. Pozostáva - na prízemí sa nachádzajú byty - 7x jednoizbový byt s úžitkovou plochou 34 m2, prevádzka pohostinstva vo výmere 80m2 plne vybavená, pozostáva - spoločenská miestnosť s barom s výčapom, sklad, hygienické zariadenia, miestnosť pre personál, služobná garsónka ,terasa, uzatvorené parkovisko. Na poschodí sa nachádza 1x -  2 izbový byt vo výmere 50m2 a 1x jednoizbový byt výmera 40m2. Stav objektu kompletná rekonštrukcia. Priestory - objekt má všestranné využitie -  výrobné, skladové, obchodné aj ako kancelárske priestory. Cena za predaj prevádzkovej budovy s kompletným zariadením aj s nájomníkmi je na základe vzájomnej dohody. Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297.... ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie. Energetický certifikát nebol vystavený.
ID : 40203
789 m2
cena dohodou
Zobraziť viac

Predaj 3-izbový byt Pohronský Ruskov

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v obci Pohronský Ruskov. Predmetom predaja je byt s úžitkovou plochou 65m2. Nachádza sa na druhom poschodí bez výťahu. Pozostáva - chodba, oddelená toaleta, kuchyňa, kúpeľňa, 3x izba. Je v pôvodnom stave, výmenou prešli okná za plastové. Má samostatné vykurovanie - elektrické ohrievače. K bytu prislúcha pivnica. Ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.Energetický certifikát nebol vystavený. Cena 18 000 € Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja 3 izbového bytu zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40202
65 m2
277 €/m2
18 000 €
Zobraziť viac

Na predaj 3 izbový byt Lučenec, po peknej rekonštrukcii

Na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt v meste Lučenec, ul. Vajanského. Slnečný 3 izbový byt je po peknej rekonštrukcii s väčšou kuchyňou, v zrekonštruovanom - zateplenom panelovom /úspornom/ bytovom dome - energetická trieda B. Rekonštrukcia bytu bola realizovaná v r. 2011. Nové jadro - ypor: výmena rozvodov, nová el. inštalácia, stierky, keramický obklad, dlažba, sanita: rohová vaňa s presklenou zástenou, umývadlo so skrinkou, zrkadlom, kúpeľňová skrinka, WC... Po výmene plastové okná, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, ... Veľkou prednosťou bytu je priestranná kuchyňa, v ktorej je na mieru vyrobená rohová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi: el. teplovzdušná rúra, plynová varná doska, digestor, predpríprava na umývačku riadu. V cene bytu je vstavaná skriňa - Komandor. Rozloha bytu podľa LV je 68m2, latková pivnica cca 2,5m2. Nachádza sa na 8. poschodí z 8 s výťahom. Podlaha: v izbách plávajúca, kuchyňa korok, kúpeľňa dlažba. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: v blízkosti centra, slnečný, pekný výhľad, vyhľadávané slušné a tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Energetický certifikát: B Cena 58 990 €, kontakt, viac informácií: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40201
68 m2
868 €/m2
58 990 €
Zobraziť viac

1 izbový byt na predaj v meste Lučenec

Na predaj 1 izbový byt v meste Lučenec, v slušnej časti sídliska Rúbanisko II. Slnečný 1 izbový byt je orientovaný na južnú stranu, je v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, s murovanou pivnicou, špajzou a spoločnou loggiou. Je to vyhľadávaný typ bytu s väčšou kuchyňou. V byte sú nové plastové okná, v chodbe a kuchyni je dlažba, v izbe plávajúca podlaha. Kúpeľňa je obložená - keramický obklad. V kuchyni je staršia linka a digestor. Rozloha bytu je 37m2, murovaná pivnica cca 2,5m2. Nachádza sa na 8. poschodí z 8 s výťahom. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Energetický cetifikát trieda C. Cena 27 500 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40200
37 m2
743 €/m2
27 500 €
Zobraziť viac

Na predaj rodinný dom v meste Lučenec

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Lučenec, širšie centrum. Rodinný dom je dvojgeneračný, je potrebná rozsiahla rekonštrukcia /treba vidieť/ Na prízemí sú 3 izby, kuchyňa, kúpeľna, špajza a terasa, na poschodí to isté... Dom je tehlový, strecha asfaltová lepenka. Je nutná rekonštrukcia strechy, podláh a kúpeľní... Bola zrealizovaná čiastočná rekonštrukcia: vymenené plastové okná, zateplená fasáda  1 strana domu. Plocha: úžitková 214m2, zastavaná 107m2, pozemok cca 116m2, pivnica cca 25m2. Podlaha: dlažba, betón. Kúrenie bolo gamatkami, dnes sú merače odpojené. Pôvodne boli funkčné všetky inžinierske siete. Využitie: rodinné bývanie, vhodné na prenájom - dve saamostatné bytové jednotky - každá má samostatný vstup. Dom je bez energetického certifikátu. Cena 44 900 € - zodpovedá stavu domu, kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.   
ID : 40196
214 m2
210 €/m2
44 900 €
Zobraziť viac

3 izbový byt na predaj v meste Lučenec s loggiou

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v meste Lučenec, na sídlisku Rúbanisko III. 3 izbový byt s loggiou je v pôvodnom stave, v panelovom bytovom dome s výťahom. Rozloha bytu je 68m2, pivnica cca 2,5m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 8 s výťahom. Podlaha: pvc. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), 1 okno nové - plastové. Z chodby je vstup do každej miestnosti samostatne... Jadro umakart, vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, oddelené WC.  V kuchyni je staršia kuchynská linka a plynový sporák. Stav panelového objektu: pôvodný stav. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Energetický certifikát nebol vystavený. Cena 42 000 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40197
68 m2
618 €/m2
42 000 €
Zobraziť viac

3 izbový byt na predaj, Lučenec - s loggiou, výťahom, po rekonštrukcii

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt v meste Lučenec, Rúbanisko III. Byt je po kompletnej rekonštrukcii s loggiou, výťahom, laťkovou pivnicou, v zrekonštruovanom, zateplenom bytovom dome. Podrobnosti o rekonštrukcii: - murované jadro - ypor, v rámci jadra vymenená inštalácia, rozvody vody, vybavenie - sprchovací kút, rohová vaňa, vývod na prášku, WC, umývadlo so skrinkou... - nové plastové okná, bezpečnostné dvere, nové stierky, nová dlažba v kuchyni a chodbe, v izbách plávajúca podlaha... - pekná rohová kuchynská linka, elektrický sporák a digestor V cene bytu je vešiaková stena, skriňa v izbe, viac pri obhliadke... Rozloha bytu je 72m2, laťková pivnica cca 2,5m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 8 s výťahom. Stav panelového objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom, energetický certifikát - C. Cena 57 000 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40195
72 m2
792 €/m2
57 000 €
Zobraziť viac

Rodinný dom v obci SIKENICA

Ponúkam Vám na predaj nehnuteľnosť v obci Sikenica. Rodinný dom je v pôvodnom stave s úžitkovou plochou cca. 90m2, pozemku 799m2. Pozostáva - vstupná chodba, 3x oddelená izba, kuchyňa s výstupom na terasu,špajza, kúpeľňa. Rodinný dom je úplne podpivničený, v pivničných priestoroch sú tri miestnosti kuchyňa, kotolňa,skladový priestor. K domu patrí samostatne stojaca garáž a záhrada vo výmere 196m2. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo, ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. Na pozemku sa nachádza studňa, elektrická prípojka. Dohoda na cene možná!!!  Cena 30 000 € Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja rodinného domu zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297.... ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie. Energetický certifikát nebol vystavený.
ID : 40194
90 m2
333 €/m2
30 000 €
Zobraziť viac

Rodinný dom ŠAROVCE

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom v obci Šarovce. Predmetom predaja je dom s úžitkovou plochou 90m2, pozemku 2309m2. Je v pôvodnom veľmi zachovalom stave. Pozostáva - vstupná chodba, 3 x izba, kuchyňa, špajza, kúpelňa, pivnica, garáž. K domu patrí udržiavaná záhrada vo výmere 1725m2, sú vysadené ovocné stromčeky, vinič. Kúrenie je plynom - gamatkami, ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, studňa. Dohoda na cene možná!!!  Cena 32 000 € Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja rodinného domu zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297.... ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie. Energetický certifikát nebol vystavený.
ID : 40193
90 m2
356 €/m2
32 000 €
Zobraziť viac
1 2 3 4 5 > >>