Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Rimavská Sobota, Poltár a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 55 nehnuteľností.

Celá ponuka

Reality Exkluzív - nová ponuka nehnuteľností. V našej ponuke si rýchlo a prehľadne môžete vybrať vo vyhľadávaní podľa Vašich požiadaviek, typu, ceny aj lokality. Ponúkame Vám predaj - kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom našich realitných maklérov.

Na predaj 2 izbový byt, Kokava nad Rimavicou

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v obci Kokava nad Rimavicou, sídlisko Rovienka. Slnečný 2 izbový byt je v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, k bytu patrí balkón, latková pivnica... Rekonštrukcia v byte: - plastové okná, v kuchyni a chodbe je dlažba, izby- plávajúca podlaha, - jadro čiastočne prerobené, v kúpeľni je keramický obklad, sprchovací kút, vývod na práčku... - v cene je aj zariadenie a nábytok... Rozloha bytu cca 62m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 5 s výťahom. Steny: omietky. Kúrenie: centrálne. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom, energetic. certifikát B, správca SBD. Cena 35 000 €, kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40744
62 m2
565 €/m2
35 000 €
Zobraziť viac

Priestranný 3 izbový byt na predaj s balkónom v meste Lučenec

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Lučenec, sídlisko Rúbanisko II, KLM, (nad Lídlom), o rozlohe ,,82m2" s balkónom, výťahom, murovanou pivnou, v zrekonštruovanom, zateplenom, panelovom, bytovom dome s dostatkom parkovacích miest! Veľkometrážny 3 izbový byt je po rekonštrukcii (2012), podrobnejšie: - murované jadro ypor, samostatné WC, v kúpeľni je sprchovací kút, priestor na väčšiu práčku, umývadlo so zrkadlom, - v rámci rekonštrukcie jadra vymenené ističe, nová el. inštalácia, 3/4 bytu stierky,  - 2 ročné plastové okná, po výmene protipožiarne vchodové dvere, v izbách a kuchyni je plávajúca podlaha, v chodbe dlažba..., - vybavenie kuchyne: zachovalá linka, plynový šporák a digestor, Nachádza sa na vyvýšenom 1. poschodí z 8 s výťahom. Kúrenie: centrálne. Výhody: TOP prostredie, slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom s energetickým certifikátom B. Cena 79 900 € plus dohoda, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40742
82 m2
974 €/m2
79 900 €
Zobraziť viac

Na predaj rodinný dom v meste Lučenec

Ponúkame Vám na predaj šikovný rodinný dom v tichom prostredí v meste Lučenec. Je to 3 izbový dom, v ktorom je vstupná chodba, kuchyňa, 2x špajza, kúpeľňa. Rekonštrukcia strechy v roku 2012, výmena ľaťovania, krytiny - poplastovaný plech a žľabov. Pri vstupných schodoch je malá pivnička na ovocie a zemiaky. Dom je v pôvodnom stave, murivo tehla, steny omietky, podlahy: dlažba, dlážkovina, nie je problém pristaviť ďaľšiu izbu, terasu a pod. Plocha: úžitková cca 95m2, pozemok 400m2. IS, prípojky: voda, plyn, elektrika 400V, kanalizácia, v záhrade je studňa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 86 000 €, kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40741
95 m2
905 €/m2
86 000 €
Zobraziť viac

Na predaj budova v meste Lučenec, sklad, výroba, dieľňa.

Ponúkame Vám na predaj budovu momentálne využívanú ako sklad, v minulosti dielne, v meste Lučenec. Výhodou je prístupová cesta aj pre kamióny, vnútorná výška stropu cca 4 metre, vhodné pre vysokozdvižné vozíky. Murivo tehla, krytina - asfaltová lepenka. Plocha: úžitková  cca 675m2, pozemok pod budovou 675m2, prístupová cesta je s právom prechodu a prejazdu.... Dispozíčné riešenie:  momentálne 5 väčších hál, cca 4 menšie miestnosti, s možnosťou zmeny -  podľa potreby. Vnútorné priestory sú v pôvodnom stave, rekonštrukcia fasády a čiastočne strechy. Časť priestorov sa prenajíma, čo môže byť prínosom..., vstupné brány pre nákladné autá sú 4 a 1 vstup je pre zamestnancov. IS, el. prípojka 400 V. Budova k predaju bude vyprataná. Cena 115 000 €, Kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40740
675 m2
170 €/m2
115 000 €
Zobraziť viac

Na predaj budova v centre mesta Lučenec

Ponúkame Vám na predaj budovu pre obchod, služby v priamom centre mesta Lučenec, ulica A. Petöfiho. Budova obchodu a služieb má všestranné využite vzhľadom na jej polohu. Toho času je využívaná ako reštaurácia, je vhodná aj na kaviareň, ordináciu, predajňu, služby..., rozmer 6x20 m. Má samostatné soc. zariadenia pre hostí a personál, jedáleň, kuchyňa, skladové priestory. Samostatné merače na plyn a el. energiu, vlastné plynové kúrenie... Plocha: úžitková 120m2, pozemok 120m2. Postavená v roku 2008. Cena 130 000 €,  Kontakt 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40739
120 m2
1 083 €/m2
130 000 €
Zobraziť viac

Na predaj rodinný dom v meste Lučenec - priame centrum

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v priamom centre mesta Lučenec. Rodinný dom je tehlový, zateplený, čiastočne podpivničený (kotolňa), s garážou a skladovým priestorom.  Prízemie: vstupná hala, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa a špajza. V podkroví je 1 izba, kúpeľňa s WC. Rekonštrukcia: drevené zárubne, nové interiérové dvere, podlahy ( plávajúca, dlážkovina, dlažba), časť domu plastové okná, komplet zateplenie. Kúrenie ústredné, plynový kotol, ... Rozloha dom cca: 104 m2, budova pozemok celkovo 640 m2. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, priame centrum, krb, altánok. Cena 180:000,-EUR,  kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40738
224 m2
804 €/m2
180 000 €
Zobraziť viac

Na predaj 3 izbový byt, Lučenec, s balkónom, po rekonštrukcii.

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Lučenec, sídlisko Rúbanisko III. Byt sa nachádza v slušnom výškovom panelovom bytovom dome po rekonštrukcii, s dvomi výťahmi a dostatkom parkovacích miest. Viac o rekonštrukcii: - rekonštrukcia jadra (7ročná), sadrokartón, nová sanita (vaňa, umývadlo so skrinkou, zrkadlo...), keramický obklad, dlažba..., WC je v samostatnej odvetranej miestnosti, výmena el. inštalácie, - po výmene plávajúca podlaha (7rokov), Rekonštrukcia cca 15 ročná: - plastové okná, bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere (zn. Sapeli),  - nová kuchynská linka, vstavané spotrebiče (el. teplovzdušná rúra, plynová varná doska, digestor, - stierky, sčasti znižované stropy s bodovým osvetlením (2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC) Niečo naviac:  - v izbe je nová vstavaná skriňa, na chodbe staršia, k dispozícii: bio krb, špajza v byte a na chodbe kumbál. Plocha: úžitková 71m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 12 s dvomi výťahmi. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom s en. certifikátom B. Cena 78 990 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40736
71 m2
1 113 €/m2
78 990 €
Zobraziť viac

Na predaj rodinný dom Kokava nad Rimavicou

Na predaj zariadený rodinný dom v obci Kokava nad Rimavicou. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, v dobrom stave, v peknom prostredí, okamžite obytný. Pozostáva: vstupná chodba, kuchyňa, špajza, 2 izby, kúpeľňa, k domu je pristavená dreváreň a menšia hospodárska budova. Pri dome je drevená garáž. Murivo nepálená tehla (dobrý stav - suchý), strecha sedlová, krytina škridľa, čiastočné podpivničenie. Rekonštrukcia cca v roku 2017: vymenené okná - nové drevené eurookná... V dome sú v dobrom stave drevené pôvodné zárubne, dvere (pravidelne udržiavané). Obytná plocha cca 80m2, pozemok celkovo 780m2. Podlaha: dlážkovina, pvc. Steny: omietky. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, umývadlo. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, kombinovaný sporák plus sporák na pevné palivo. Prípojky: vodovod, plyn, elektrika. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché a pekné prostredie, škola, škôlka, turistika, rekreačná lokalita. Cena 56 000 €, kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40735
80 m2
700 €/m2
56 000 €
Zobraziť viac

Úsporný 3 izbový byt na predaj, Lučenec - Cintorínska ul.

Na predaj 3 izbový byt v meste Lučenec, ul. Cintorínska, nová štvrť postavená 2009, v tehlovom zateplenom bytovom dome s výťahom, veľkou murovanou pivnicou, dostatkom parkovacích miest. Nízkonákladový 3 izbový byt, má vlastné kúrenie, plynový kotol aj s ohrevom úžitkovej vody, má praktické dispozičné riešenie: priestranná obývačka s veľkým balkónom, spojená s kuchyňou, po ruke, špajza, šatník, murovaná kúpeľňa, samostatné odvetrané soc. zariadenie ( závesné WC, zabudované splahovanie...), plus 2 ďaľšie izby... - výhodou bytu je aj vek stavby 2009: medená inštalácia, nové ističe s prúdovým chráničom, stierky, zachovalé plávajúce podlahy, v kúpeľni je rohová vaňa, umývadlo so skrinkou a zrkadlom, rebrový radiátor..., - v kuchyni na mieru vyrobená rohová linka, zabudované spotrebiče: umývačka riadu, plynová varná doska, el. teplovzdušná rúra, digestor, plynový kotol v skrinke, chladnička s mrazničkou..., - protipožiarne vchodové dvere, pekné interiérové dvere, plastové okná, ..., Rozloha bytu podľa LV je 74m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 4 s výťahom (prízemie je obytné), Výhody: nízkonákladový byt poteší pri splácaní úveru..., slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, top lokalita, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený tehlový bytový dom s energetickým certifikátom B. Cena 108 000 €, na cene sa vieme dohodnúť, kontakt na obhliadku: 0905 382 280. Fotky bytu 24 ks:  https://realityexkluziv.sk/3-izbovy-byt-na-predaj-lucenec-40734.html ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40734
74 m2
1 459 €/m2
108 000 €
Zobraziť viac

Na predaj 1-izbový byt v Želiezovciach

Ponúkam Vám na predaj 1 izbový byt po rekonštrukcii s balkónom v meste  Želiezovce. Predmetom predaja je byt v osobnom vlastníctve. Nachádza sa na tretom poschodí  s výťahom s úžitkovou plochou 34m2. Pozostáva - vstupná chodba, kuchyňa, izba, kúpeľňa s toaletou. Byt sa predáva spolu so zariadením. K bytu patrí pivnica. Kúpou ihneď voľný. Cena 58000,-€ Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja 1 izbového bytu zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297.... ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie. Energetický certifikát nebol vystavený.
ID : 40733
34 m2
1 706 €/m2
58 000 €
Zobraziť viac

Štýlový 2 izbový byt v Lučenci na predaj

Na predaj unikátny 2 izbový byt v meste Lučenec, v blízkosti centra, s štedrou výmerou 80 m2. Je to tehlový byt s vysokými stropmi, drevenými zárubňami a dverami, v slušnej lokalite, v zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome. Ak  hľadáte priestranný byt s vlastným kúrením, ( plynový kotol zn. Ferroli, plus keramické kachle) a to v tichej lokalite, stačí zavolať. Byt pozostáva z vstupnej chodby, 2 izieb, kuchyne (bez linky), kúpeľne, špajza aj WC je s oknom... Nechýbajú plastové okná, bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy... Kúpeľňa je murovaná, vaňa, umývadlo, vývod na práčku, radiátor... Rozloha podľa LV je 80m2. Nachádza sa na prízemí. Steny: omietky. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 79 990 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40732
80 m2
1 000 €/m2
79 990 €
Zobraziť viac

Na predaj hostinec + rodinný dom v obci Čata

Ponúkam Vám na predaj nehnuteľnosť zapísanú na liste vlastníctva ako hostinec a rodinný dom v obci Čata. Nehnuteľnosť je rozdelená na dve časti - hostinec pozostáva - plne zariadená a funkčná prevádzka s kompletným zariadením, pozostáva z dvoch miestnosti, 3x sklad, 2x toaleta, kuchynka pre personál. Druhá časť rodinného domu pozostáva z bytovej jednotky - 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa. Celková plocha úžitková je cca. 200m2, pozemku 1537m2. Vykurovanie celého objektu je na tuhé palivo. Na pozemku je elektrika, kanalizácia, obecná aj vlastná studňa. Dispozíciu tejto nehnuteľnosti je možné flexibilne meniť a prispôsobiť vlastným potrebám nového majiteľa. Cena 63000,-€ / dohodou! Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja rodinného domu a hostinca zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297.... ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie. Energetický certifikát nebol vystavený.
ID : 40731
200 m2
315 €/m2
63 000 €
Zobraziť viac

3 izbový byt na predaj, Lučenec, Rúbanisko III.

Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 izbový byt s loggiou, v meste Lučenec, Rúbanisko III, v panelovom zrekonštruovanom bytovom dome s výťahom, v blízkosti malej tržnice - tichá časť sídliska. Troj-izbový byt je po čiastočnej rekonštrukcii, v tichom vchode. V byte sú plastové okná, priestranná loggia presklenená, v kuchyni je zachovalá rohová linka so zabudovanými spotrebičmi (plynová varná doska, teplovzdušná rúra...) Jadro je prevažne pôvodné, predchádzajúcom období bolo čiasstočne rekonštruované. V chodbe, kuchyni a loggii je dlažba, v izbách pvc. Plocha: úžitková 61,2m2, loggia cca 3 m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 8 s výťahom. Kúrenie: centrálne. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom s certifikátom B, osobné vlastníctvo. Cena 72 000 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40730
61 m2
1 176 €/m2
72 000 €
Zobraziť viac

Na predaj záhrada, Lučenec - Malá Ves

Ponúkame Vám na predaj záhradu v meste Lučenec, časť Malá Ves. Pozemok je o rozlohe 567 m2,  v 3 ZO Malá Ves. V blízkosti pozemku je prívod elektriky s možnosťou napojenia, studňa. Majiteľom je Slovenský zväz záhradkárov, ročný poplatok je 20,-EUR. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 6 000 €,  kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis... Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40729
567 m2
11 €/m2
6 000 €
Zobraziť viac

Na predaj rodinný dom, Lučenec, pri parku.

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Lučenec, pri parku, v tichej uličke, s garážou a drevárňou. Dom je v pôvodnom stave, pozostáva: vstupná chodba, 4 izby, dve kuchyne, 1 špajza, dve kúpelne, kotolňa,... Strecha domu je sedlová, krytina škridľa, časť domu (pristavená časť) strecha plechová. Pod domom je malá suchá pivnica. Kúrenie ústredné, plynový kotol... Plocha: úžitková cca 150m2, pozemok celkovo 567m2. Podlaha: parkety, dlažba, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Výhodou je rovinatý pozemok. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, k dispozícii aj studňa. Cena 125 000 €, kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40728
150 m2
833 €/m2
125 000 €
Zobraziť viac

Slnečný 1 izbový byt s loggiou na predaj v meste Lučenec

Na predaj 1 izbový byt v meste Lučenec, sídlisko Rúbanisko II. Je to úsporný, slnečný byt s loggiou, v žiadanej slušnej lokalite, v panelovom zrekonštruovanom bytovom dome, s pivnicou a dvomi výťahmi. 1 izbový byt je v pôvodnom stave, izba aj kuchyňa s loggiou je orientovaná na južnú stranu! Ideálny pre záujemcu, ktorý preferuje nízke náklady. Plocha: úžitková cca 35m2. Nachádza sa na 10. poschodí z 12. s dvomi výťahmi. Podlaha: pvc, steny: omietky, okná: drevené. Jadro umakart - zachovalé, klasická vaňa, oddelené WC. Kuchyňa je väčšia, s kuchynskou linkou a starším sporákom. Konštrukcia objektu: panelová, po kompletnej rekonštrukcii. Kúrenie: centrálne. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché a slušné prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 45 500 €, plus dohoda, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40727
35 m2
1 300 €/m2
45 500 €
Zobraziť viac

Na prenájom obchodný priestor v meste Lučenec.

Ponúkame na prenájom  obchodný priestor 78 m2  v centre mesta na prízemí na Kubínyiho námestí v Lučenci. Priestor pozostáva: hlavná miestnosť, kuchynka, sociálne zariadenie osobitne pre klientov a personál. V prípade záujmu k priestoru ponúkame krásnu terasu 61 m2. Priestor je možné využiť na rôzne podnikateľské účely. K budove, kde sa priestor nachádza prináleží parkovisko  pre cca 50 áut. Cena 700 EUR / mesiac + elektrika . Spotreba vody je zahrnutá v nájme. Kontakt: 0917 277 707
ID : 40725
78 m2
9 €
700 €
Zobraziť viac

Rodinný dom na predaj v obci Krná - po rekonštrukcii

Ponúkame Vám na predaj zariadený rodinný dom v obci Krná, po rekonštrukcii, v peknej vyhľadávanej lokalite, využívanej nielen na bývanie, ale aj na chalupárčenie.  Rekonštrukcia bola spravená v r. 2019: - sedlová strecha, nová krytina - poplastovaný plech, - nové rozvody, elektroinštalácia, ističe, stierky,  - kompletná rekonštrukcia kúpeľne, nový obklad, dlažba, sanita... Dom pozostáva: menšia terasa, vstupná chodba, pol izba, spálňa, veľká obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa, špajza, 1 samostatná izba s vlastnou pieckou.  Plocha: úžitková cca150m2, pozemok celkovo 1555m2. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, plynový sporák. Konštrukcia objektu: nepálená tehla - suché murivo. Kúrenie: lokálne, pekná keramická pec. Výhodou je vlastná studňa. Kanalizácia je odvedená do žumpy. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, lesy, lúky, pekná vyhľadávaná príroda, chalupárska lokalita. Cena 75 000 €, pri vážnom záujme sa viememe dohodnúť, volajte na číslo: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40723
150 m2
500 €/m2
75 000 €
Zobraziť viac

Na predaj záhrada, 2. Záhradkárska osada, Lučenec

Ponúkame Vám na predaj peknú záhradu v meste Lučenec, v 2. Záhradkárskej osade - je to najvyhľadávanejšia lokalita pre záhradky... Rozloha pozemku vo vlastníctve je 400m2. Na pozemku sa nachádza drevený domček na náradie, starší drevený domček na oddych, elektrická prípojka, úžitková voda, v blízkosti je pitná voda.  Záhrada je pravidelne udržiavaná, sú tu vysadené kvalitné ovocné stromy: jablone, hrušky, slivky, čerešňa, ... Nechýbajú maliny, černice, hrozno... Cena 15 000 € kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky)... Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40720
400 m2
38 €/m2
15 000 €
Zobraziť viac

Na predaj 4 izbový byt, Lučenec, tehlový, 78 m2, centrum

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový byt v meste Lučenec, ul. Ludovíta Štúra (priame centrum). Je to 4 izbový byt po rekonštrukcii, s výťahom, spoločným balkónom, v zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome. V týchto bytoch je možné zmenu dispozície priestoru!  Rekonštrukcia: - v celom byte vymenená medená el. inštalácia, ističe, zásuvky, vypínače, rozvody vody, odpadu,  - murované jadro, WC v samostatnej miestnosti, - v izbách sú plávajúce podlahy, v kúpeľni, kuchyni, chodbe je dlažba, - v celom byte nové stierky, znížený strop s bodovým osvetlením..., - v kuchyni zachovalá linka, kombinovaný sporák, digestor, murovaná potravinová skriňa. Plocha: úžitková 78m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 5 s výťahom. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad, priame centrum, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom s en. certifikátom B. Cena 94 000 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40715
78 m2
1 205 €/m2
94 000 €
Zobraziť viac
1 2 3 > >>