Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Rimavská Sobota, Poltár a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 55 nehnuteľností.

Komerčné objekty

Na predaj budova v meste Lučenec, sklad, výroba, dieľňa.

Ponúkame Vám na predaj budovu momentálne využívanú ako sklad, v minulosti dielne, v meste Lučenec. Výhodou je prístupová cesta aj pre kamióny, vnútorná výška stropu cca 4 metre, vhodné pre vysokozdvižné vozíky. Murivo tehla, krytina - asfaltová lepenka. Plocha: úžitková  cca 675m2, pozemok pod budovou 675m2, prístupová cesta je s právom prechodu a prejazdu.... Dispozíčné riešenie:  momentálne 5 väčších hál, cca 4 menšie miestnosti, s možnosťou zmeny -  podľa potreby. Vnútorné priestory sú v pôvodnom stave, rekonštrukcia fasády a čiastočne strechy. Časť priestorov sa prenajíma, čo môže byť prínosom..., vstupné brány pre nákladné autá sú 4 a 1 vstup je pre zamestnancov. IS, el. prípojka 400 V. Budova k predaju bude vyprataná. Cena 115 000 €, Kontakt: 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40740
675 m2
170 €/m2
115 000 €
Zobraziť viac

Na predaj budova v centre mesta Lučenec

Ponúkame Vám na predaj budovu pre obchod, služby v priamom centre mesta Lučenec, ulica A. Petöfiho. Budova obchodu a služieb má všestranné využite vzhľadom na jej polohu. Toho času je využívaná ako reštaurácia, je vhodná aj na kaviareň, ordináciu, predajňu, služby..., rozmer 6x20 m. Má samostatné soc. zariadenia pre hostí a personál, jedáleň, kuchyňa, skladové priestory. Samostatné merače na plyn a el. energiu, vlastné plynové kúrenie... Plocha: úžitková 120m2, pozemok 120m2. Postavená v roku 2008. Cena 130 000 €,  Kontakt 0917 277 707 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40739
120 m2
1 083 €/m2
130 000 €
Zobraziť viac

Na predaj polyfunkčný objekt, Levice centrum...

Ponúkam Vám na predaj stavebný objekt v katastri nehnuteľnosti evidovaný ako polyfunkčná budova. Budova sa nachádza v centre mesta Levice, na pešej zóne v obchodnej polohe. Okolie tvoria obchodné prevádzky a služby. Predmetom predaja je objekt s dvoma nadzemnými podlažiami a využitím podkrovím. Na prízemí sa nachádzajú dve samostatné prevádzky - kaviareň a vináreň. Na poschodí sa nachádzajú kancelárie 6 miestností, v podkroví sa nachádza byt. Technická vybavenosť je kompletná - voda, elektrika, kanalizácia, plyn, budova má svoju kotolňu, kúrenie je ústredné teplovodné, kamerový systém, alarm, klimatizácia. Parkovanie je možné v uzavretom areáli vo dvore za poplatok.  Objekt bol skolaudovaný v roku 2000. K dispozícii je znalecký posudok. Polyfunkčný dom poskytuje možnosť rôzneho spôsobu využitia: reštaurácia, ubytovanie, kancelárske priestory, kombinácia bývanie s komerčným priestorom. Dispozíciu domu je možné flexibilne meniť a prispôsobiť vlastným potrebám. Cena dohodou!  Pokiaľ sa Vám táto ponuka predaja polyfunkčného objektu zapáčila, pozývam Vás na obhliadku, ktorú si môžete dohodnúť na t.č. 0905 371 297.... ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie. Energetický certifikát nebol vystavený.
ID : 40467
238 m2
2 311 €/m2
550 000 €
Zobraziť viac