Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Rimavská Sobota, Poltár a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 60 nehnuteľností.

1 izbový byt na predaj Lučenec

Pozrite si našu kompletnú ponuku v sekcii 1 izbový byt Lučenec a vyberte si z svoj vysnívaný byt v Lučenci, vo Fiľakove a blízkom okolí! Naša realitná kancelária Vám rada Váš nový byt sprostredkuje. Naša služba zahŕňa právny servis, výber najvhodnejšej hypotéky na trhu - v skratke obchod na kľúč. Oslovte nášho realitného makléra so svojou požiadavkou a získate prednostne informácie o nových ponukách v sekcii 1 izbové byty Lučenec ako prvý!

Potrebujete viac izieb? Navštívte našu sekciu 2 izbové byty Lučenec a blízke okolie.

1 izbový byt v meste Lučenec, L.Svobodu...

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, v meste Lučenec, Arm. generála L. Svobodu. 1 izbový byt je na výbornom 2. poschodí z 8. v zateplenom panelovom dome s výťahom. Rekonštrukcia bytu bola spravená v roku 2015: - murované jadro, nová sanita, v rámci rekonštrukcie jadra nová medená inštalácia, ističe, stierky,  - plastové okná, nové interiérové dvere, bezpečnostné dvere, - v chodbe a kuchyni je dlažba, v izbe plávajúca podlaha... Rozloha bytu je cca 36m2. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Cena 52 000 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40652
36 m2
1 444 €/m2
52 000 €
Zobraziť viac