Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Rimavská Sobota, Poltár a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 56 nehnuteľností.

Byty na predaj Poltár

BYTY na mieru – služba Reality Exkluzív v okrese Poltár. Tento spôsob vyhľadania bytu je v posledných mesiacoch čoraz obľúbenejší... Väčšina klientov uprednostní časovo najefektívnejší spôsob kúpy bytu. Osloví vybraného realitného makléra, ktorý na základe zadaných parametrov vyhľadá všetky vhodné byty a prednostne informuje záujemcu o kúpu bytu. Množstvo bytov sa predá skôr, ako sa ponuka dostane na internet!

Hľadáte  byt? Napíšte mesto, lokalitu, kritériá a kontakt – Nájdeme pre Vás vhodný byt!

Peký 1 izbový byt na predaj, Poltár

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v meste Poltár, ul. Sklárska. Byt je po rekonštrukcii, v zateplenom panelovom bytovom dome, s dostatkom parkovacích miest. Rekonštrukcia cca v roku 2019: - murované jadro, vymenená el inštalácia v rámci jadra, sprchovací kút, umývadlo, WC..., - chodba izba a kuchyňa je plávajúca podlaha ( 1 ročná), v kúpeľni je dlažba, - v byte sú plastové okná, k bytu patrí špajza a spoločná loggia. Plocha: úžitková 33m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 5. Steny: omietky, stierky. Kúrenie: centrálne. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom, en. certifikát B. Cena 25 990 €, kontakt: 0905 382 280 ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.
ID : 40717
33 m2
788 €/m2
25 990 €
Zobraziť viac