Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Brezno, Rimavská Sobota, Zvolen a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 141 nehnuteľností.

Reality Nitra - všetky nehnuteľnosti v ponuke realitnej kancelárie Reality Exkluzív v Nitre

 

Realitný trh v historickej Nitre zaznamenal v posledných rokoch jeden z najsilnejších rastov. O podporu predaja nehnuteľností a lepšie vzťahy medzi predávajúcimi a kupujúcimi sa stará aj spoločnosť Reality Exkluzív, ktorá úspešne pôsobí aj  v nitrianskom regióne.  

Výborná poloha, rastúca životná úroveň a prípravy na spustenie prevádzky novej automobilky Jaguar, to všetko podporuje v kraji s vyše 600 000 obyvateľmi aktivitu na realitnom trhu. Tá rastie najmä vďaka predaju v nitrianskych lokalitách Klokočina, Chrenová, Diely, Zohor či v samotnom centre mesta, kde sa byty a domy predávajú stále rýchlejším tempom. Pozornosť kupujúcich sa nezameriava len na byty a domy situované priamo v meste. Dopyt po bývaní rastie aj v okolitých obciach poskytujúcich tiché prostredie ideálne pre pokojný vidiecky život. Ivanka pri Nitre, Veľké Zálužie, Podhorany či vzdialenejší Báb sú len zlomok z toho, čo okolie Nitry záujemcom ponúka.

Predaj nehnuteľností v Nitre a jej najbližšom okolí ešte nikdy nezažíval také skvelé čísla ako v posledných mesiacoch. Zákazníci z toho môžu vyťažiť aj vďaka službám Reality Exkluzív, ktorá sa špecializuje na kompletný realitný servis ohľadom nehnuteľností po celom kraji.  

Náš tím

Realitná kancelária nemá aktuálne žiadnych maklérov.

Ponuka

Ponuku aktualizujeme.