Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Rimavská Sobota, Poltár a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 104 nehnuteľností.

Reality Michalovce - všetky nehnuteľnosti v ponuke realitnej kancelárie Reality Exkluzív v Michalovciach.

 

Zastúpenie realitnej kancelárie Reality Exkluzív nechýba ani na východnom Slovensku. S prácou miestnych maklérov sa môžete stretnúť aj v Michalovciach a najbližšom okolí, pričom máte možnosť využiť ich služby spojené s predajom a prenájmom nehnuteľností.

Michalovce patria k väčším mestám a s polohou 50 km od Košíc sú aj obľúbeným miestom pre kúpu nehnuteľnosti. Vďaka tomu stúpa predaj bytov na sídliskách Západ, Juh či Stráňany a dobre sa darí predaju domov v širšom centre mesta. Vzhľadom na blízkosť vodnej nádrže Zemplínska Šírava klienti prichádzajú so záujmom o chaty a chalupy v známom rekreačnom stredisku. Michalovská pobočka sa neorientuje len na reality v samotnom meste. Súčasťou jej pôsobenia je aj pomoc klientom v ďalších lokalitách patriacich do michalovského okresu. Jedná sa o mestá Strážske a Veľké Kapušany a o ďalších 75 obcí, v ktorých záujemcovia hľadajú najmä voľné rodinné domy. 

Reality Exkluzív ponúka v každom regióne pôsobnosti kompletné realitné služby. Predaj a prenájom nehnuteľnosti, pomoc s vybavením hypotéky, administratívny a právny servis je samozrejmou súčasťou našej práce. Cieľom našej činnosti je spolupráca s klientmi, vďaka čomu dokážeme spoločne rozvíjať realitný trh.

Náš tím

Realitná kancelária nemá aktuálne žiadnych maklérov.

Ponuka

Ponuku aktualizujeme.