Realitná kancelária Reality Exkluziv - predaj a prenájom nehnuteľností z okresu Lučenec, Levice, Brezno, Rimavská Sobota, Zvolen a okolie

Vyhľadávanie
V ponuke je 148 nehnuteľností.

Reality Banská Bystrica - všetky nehnuteľnosti v ponuke realitnej kancelárie Reality Exkluzív v Banskej Bystrici

 

Široká pôsobnosť realitnej kancelárie Reality Exkluzív má svoje zastúpenie aj v meste Banská Bystrica a celom okolitom regióne. Kompletné služby spojené s rôznymi úkonmi potrebnými k vykonaniu akéhokoľvek obchodu s nehnuteľnosťou sú dostupné všetkým obyvateľom tohto kraja, ktorí potrebujú pomoc realitného makléra.

Banská Bystrica patrí k najväčším slovenským mestám, vďaka čomu sa jej realitný trh neustále vyvíja. Skvelá poloha v srdci Slovenska, modernizácia viacerých lokalít v meste a celkom dobré pracovné možnosti priťahujú domácich aj obyvateľov z iných miest. Najvyhľadávanejšími miestami na bývanie sú v súčasnosti banskobystrické sídliská Uhlisko, Urpín, Fortnička alebo Kráľová. Moderné byty sa predávajú aj v zrekonštruovanom historickom centre. Za zmienku stoja aj predmestské časti Vlkanová, Rakytovce a Nový Svet. Vďaka atmosfére okolitej prírody sa predaju chát a domov darí v celom rozľahlom regióne.  

Reality Exkluzív ponúka v každom regióne pôsobnosti kompletné realitné služby. Predaj a prenájom nehnuteľnosti, vyhľadávanie voľných objektov, pomoc s vybavením hypotéky, administratívny a právny servis je súčasťou našej práce. Cieľom našej činnosti je spolupráca s klientmi, vďaka čomu dokážeme spoločne rozvíjať realitný trh.

Náš tím

Realitná kancelária nemá aktuálne žiadnych maklérov.

Ponuka

Pozemok na predaj - Donovaly, s pekným výhľadom!

Ponúkame Vám na predaj slnečný, mierne svahovitý, atraktívny pozemok s pekným výhľadom (trvalý trávnatý porast ) v lukratívnej časti Slovenska na Donovaloch - Nová Hoľa. Celková rozloha pozemku predstavuje 4088m2. Na miesto určenia sa dostanete s asfaltovou prístupovou cestou a pešou chôdzou cca 5 minút. Pozemok je hlavne určený na výstavbu rekreačného zariadenia, keďže v jeho tesnej blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek ( šesťsedačka ). Medzi jeho hlavné výhody patrí pekný výhľad, tiché prostredie s možnosťou relaxu, v lete formou turistiky, resp. cykloturistiky, v zime lyžovania, pripadne snowboardingu.  Cena 153 000 €. Reality Exkluzív  Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, úver...  Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie. Zabezpečíme pre Vás najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vyskúšajte služby nášho finančného poradcu, ak Vám úver nevybaví, celú rezerváciu vrátime! Viac fotiek nájdete nna našej domovskej stránke: realityexkluziv.sk
ID : 28236
4088 m2
37 €/m2
153 000 €
Zobraziť viac